З нагоди визначної дати біля Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО зібрались жителі міста, військові, представники духовенства, міської та обласної влади. Про це повідомили в обласній раді.

«Вони показали світу, що наш народ має силу, волю і завжди готовий захищати своє. Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за кожен новий день. Пишаємося, поважаємо, цінуємо. Слава Україні та її героям!» – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Сьогоднішня визначна дата обрана у пам‘ять подій 2014 року. 9 років тому добровольці з числа учасників Майдану прибули на військовий полігон і стали у ряди першого добровольчого батальйону, який брав участь в АТО.

«Армія – це не професія, це – життя. Справжні військові можуть бути лише добровольцями. Тут зовсім все інакше, це честь, доблесть і відвага», – зазначив Андрій Шульга, підполковник регіонального управління ТрО «Схід».

Учасники заходу вшанували пам‘ять загиблих Героїв хвилиною мовчання, після чого відбулося покладання квітів до світлин полеглих воїнів.

«Вже 9 років поспіль наші захисники боронять свободу і незалежність України. Всі вони – добровольці, адже не можна інакше, коли ворог зазіхає на твій дім, хоче його зруйнувати і вбити твоїх рідних. Тож, я дякую кожному за службу і низько вклоняюся тим, хто віддав своє життя у цій боротьбі. Україна Переможе», – сказав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *